Alien-Covenant 2017 KOR HDRip 1080p

Vlastní hodnocení: Kvalita: Video: 9, Audio: 9

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo.

zdroj: CSFD.cz

Sci-Fi / Thriller / Horor

Velká Británie / Austrálie / Nový Zéland / USA, 2017, 122 min
Režie: Ridley Scott
Scénář: John Logan, Dante Harper
Kamera: Dariusz Wolski
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demian Bichir, Carmen Ejogo, Jussie Smollett, Callie Hernandez, Amy Seimetz, Alexander England, Goran D. Kleut, James Franco, Guy Pearce, Noomi Rapace
Producenti: Ridley Scott, David Giler, Walter Hill, Mark Huffam,… (více)
Střih: Pietro Scalia
Scénografie: Chris Seagers
Kostýmy: Janty Yates


3,43 GB - IMDb - CSFD (66 %) - www - screeny - titulky - torrent - hledat

1 komentář

  1. Smrduty_pes napsal:

    Přes odpojení od Vetřelčího nádechu prvního dílu, je tento Vetřelec dobrá podívaná. I když není úplně originální a velice špatně sestříhaný, je Covenant slušné pokračování Promethea. Hudební doprovod i režie v komorním stylu filmu sice nedodají moc efektivnější podívané jako u Promethea, ale 3 shlédnutí ustojí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.