Avengers Age of Ultron 2015 1080p BrRip x264-YIFY

Vlastní hodnocení: Avengers Age of Ultron venku jako BRRip od grupy YIFY.

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů..

zdroj: CSFD.cz

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi | USA, 2015 | 141 min

Režie: Joss Whedon
Předloha: Jack Kirby (komiks), Stan Lee (komiks)
Scénář: Joss Whedon
Kamera: Ben Davis
Hudba: Brian Tyler, Danny Elfman
Hrají: Chris Evans, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, James Spader, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Thomas Kretschmann, Don Cheadle, Hayley Atwell, Paul Bettany, Andy Serkis, Stellan Skarsgård, Idris Elba, Anthony Mackie, Lou Ferrigno


2.1 GB - IMDb - CSFD (76%) - www - screeny - titulky - torrent - hledat

3 komentáře

 1. witch napsal:

  to je popis k filmu X Plus Y…

  1. hacker napsal:

   Díky za upozornění. Opraveno.

 2. Vlako napsal:

  A ta komprese co používá YIFI mě poslední dobou začíná dost srát, takovýhle film si zaslouží lepší obraz, musel jsem si najít až nějakou 6GB verzi, abych se na to mohl podívat. Kdybych u toho nechlastal, pamatoval bych si, o čem ten film byl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.