Legend.Of.The.Guardians.PROPER.DVDRip.XviD-VAMPS

Vlastní hodnocení:

Po výtvarné stránce skvěle udělaný snímek Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole (česky pouze Legenda o sovích strážcích) vychází v podobě DVDRipu od grupy VAMPS.

Příběh podle prvních tří stejnojmenných knih dětské knižní série od spisovatelky Kathryn Lasky se odehrává v unikátní australské přírodě mezi zvířaty. Mladý sameček sovy pálené a jeho přátelé statečně uniknou ze zajetí zlých sov a vydávají se na cestu za svými rodinami. Tito hrdinové spojí své síly s mytickými strážci Ga’Hoole, kteří jsou známí pouze z legend jako ochránci sov. Všichni přátelé v čele se sovou pálenou a za pomoci mytických strážců musí bojovat proti zlým a nepřátelským sovám, aby zachránili soví říši před úplným zničením.

zdroj: CSFD.cz

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy | USA / Austrálie, 2010 | 90 min
Režie: Zack Snyder
Hrají: Jim Sturgess, Geoffrey Rush, Rachael Taylor, David Wenham, Emilie de Ravin, Hugo Weaving, Ryan Kwanten, Helen Mirren, Miriam Margolyes, Jay Laga’aia, Jacek Koman, Sam Neill


700 MB - IMDb - CSFD (neuvedeno) - www - screeny - titulky - torrent - hledat

5 komentářů

 1. Nexter napsal:

  Na isohuntu najdete Due Date R5 avi

 2. hacker napsal:

  Promiň, ale nebudu sem dávat něco co pomalu ani není ověřeno. Samozřejmě až bude rls od nějaké slušné grupy tak se to tu objeví :)

 3. Anonym napsal:

  Bude BlueRay ?

 4. hacker napsal:

  Máš to tam :)

 5. asd napsal:

  asdasd

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.