Machete.DVDRip.XviD-VAMPS

Vlastní hodnocení:

Hvězdně obsazený akční snímek Machete, ve kterém si zahrál třeba Danny Trejo nebo Robert De Niro je tady jako DVDRip od grupy VAMPS.

Vypadal jako docela obyčejný dělník z ulice a byl ideálním kandidátem k tomu, aby na něj hodili vraždu. Ale ukázalo se, že je to Machete (Danny Trejo), legendární bývalý elitní agent, kterého se nevyplatí naštvat. Poté, co ho vyhlášený mexický drogový magnát Torrez (Steven Seagal) nechal v pustině polomrtvého, se mu podaří přežít a uprchne do Texasu, kde touží zmizet a uniknout své minulosti. Narazí tu ale na hustou síť korupce a podvodů, na jejímž konci se nachází zastřelený senátor (Robert de Niro) a Machete coby člověk, obviněný z jeho vraždy. Machete se vydává očistit své jméno a odhalit zákeřné a rozsáhlé spiknutí. V cestě mu ale stojí Booth (Jeff Fahey) – nemilosrdný podnikatel, který má na své výplatní listině slušnou zásobu zabijáků, Von (Don Johnson) – šílený strážce hranice, který velí menší armádě, a Santana Rivera (Jessica Alba) – překrásná imigrační úřednice, která neví, zda se má řídit zákonem či srdcem.

zdroj: CSFD.cz

Akční / Krimi / Thriller / Komedie | USA, 2010 | 105 min
Režie: Robert Rodriguez, Ethan Maniquis
Hrají: Danny Trejo, Robert De Niro, Jessica Alba, Steven Seagal, Michelle Rodriguez, Jeff Fahey, Cheech Marin, Don Johnson, Shea Whigham, Lindsay Lohan, Daryl Sabara


700 MB - IMDb - CSFD (neuvedeno) - www - screeny - titulky - torrent - hledat

4 komentáře

 1. Koldy napsal:

  lidičky titulky budozu PLS ? :)

 2. hacker napsal:

  Máš je v odkazu – kdybys neměl na titulkari.com ucet nekdo hodny ti to urcite nahraje jinam :)

 3. Koldy napsal:

  jj jak sem psal koment tak tu ještě nebyly;) díkes

 4. MultiPetis napsal:

  dobra zabijarna :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.