Maze Runner The Scorch Trials 2015 1080p BluRay x264 DTS-JYK

Vlastní hodnocení: Akční pokračování Maze Runner The Scorch Trials (Labyrint: Zkoušky ohněm) venku jako HDRip od grupy JYK.

Když Thomas a jeho kamarádi dokázali uniknout z vražedného labyrintu, doufali, že se dokážou vrátit ke svým starým životům. Nemohli se ale splést víc. Místo svobody je čekal pouhý postup do druhé fáze zkoušky připravené organizací Z.L.S.N. Pro Thomase a ostatní přeživší Placery z labyrintu tak běhání zdaleka nekončí. Jejich další útěk je zavede na Spáleniště, nejvíce sežehnutou část planety, krajinu plnou nepředstavitelných překážek. Sluneční erupce sežehly Zemi na popel a proměnily ji v pustinu. Světové vlády se zhroutily – a s nimi i řád a právo. Rozpadajícími se troskami měst teď bloudí takzvaní „raplové“, lidé pokrytí hnisajícími ranami, které nakažlivý virus dohnal za hranu příčetnosti. Jejich jediným cílem je najít cokoliv živého, aby se nasytili. Thomas a jeho přátelé musí rychle najít bezpečné útočiště a organizace Z.L.S.N. se stará o hlavně to, aby jim šance na přežití nastavila v jejich neprospěch. Placeři se ale dokáží spojit s bojovníky odporu, zasáhnout vrchní velení Z.L.S.N. a odhalit tak další šokující plány, které si pro ně společnost přichystala. Thomase čeká tvrdá zkouška ohněm. Skutečně se někde uvnitř v jeho hlavě skrývá tajemství, které je zachrání?

zdroj: CSFD.cz

Akční / Sci-Fi / Komedie | USA, 2015 | 117 min

Režie: Peyton Reed
Předloha: Stan Lee (komiks), Jack Kirby (kniha), Larry Lieber (komiks)
Scénář: Joe Cornish, Edgar Wright, Adam McKay, Paul Rudd
Kamera: Russell Carpenter
Hudba: Christophe Beck
Hrají: Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Michael Peña, Bobby Cannavale, Judy Greer, John Slattery, Joe Chrest, Wood Harris, Tip Harris, David Dastmalchian, Martin Donovan, Hayley Atwell, Kourtney Shales, Zack Duhame, Jordi Mollà, Rod Hallett, Marie Joelyn, Vanessa Ross, Chandra Shaker Sangam, Abby Ryder Fortson, … (více)


3.39 GB - IMDb - CSFD (66%) - www - screeny - titulky - torrent - hledat

4 komentáře

 1. Anonym napsal:

  Ten popis na Maze Runner je trochu mimo mísu, ne?

  1. Bob napsal:

   Ono už to tady jde delší dobu od desíti k pěti, takže žádné překvápko. ;-)

   1. bans napsal:

    Jn ten popis je z Ant-mana :D

  2. hacker napsal:

   Opraveno, díky za upozornění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.