Nine Lives: Já, kocour 2016 720p BRRip

Vlastní hodnocení: Kvalita: Video: 9 Audio: 9

Tom Brand (Kevin Spacey) je závratně úspěšný, neuvěřitelně bohatý a blbec. Snaze postavit nejvyšší mrakodrap na severní polokouli, je sebestředný miliardář připraven obětovat cokoliv. I lásku své rodiny. Chystaná stavba je skoro stejně monumentální jako jeho ego. Tomův pracovní život ho od jeho rodiny odcizil. Neváží si oddané manželky Lary (Jennifer Garner), zanedbává dospělého syna Davida a ignoruje žadonění o pozornost dcerky Rebeccy. Ta má k 11. narozeninám jediné přání: chce kočku. Tom se náhodou ocitá ve zverimexu podivínského Felixe Perkinse (Christopher Walken). Svérázný majitel přesně ví, co Tom potřebuje: velkého kocoura jménem pan Fuzzypants.
Po cestě na dceřinu párty má Tom fatální nehodu. Po probuzení zjišťuje, že zatímco jeho tělo leží v kómatu v nemocnici, jeho mysl se ocitá v těle kocoura. Tajemný pan Perkins mu dává jasné ultimátum: má týden na to, aby své rodině dokázal, že je miluje a záleží mu na nich. Jinak navždy zůstane chlupatým kocourem. A tak poprvé nemá Tom život ve svých rukou, ale v chlupatých packách a jeho osud doslova visí na drápkách.

zdroj: CSFD.cz

Komedie / Rodinný

USA, 2016, 87 min
Režie: Barry Sonnenfeld
Scénář: Dan Antoniazzi, Ben Shiffrin, Gwyn Lurie, Matt Allen… (více)
Kamera: Karl Walter Lindenlaub
Hudba: Evgueni Galperine, Sacha Galperine
Hrají: Jennifer Garner, Robbie Amell, Kevin Spacey, Christopher Walken, Malina Weissman, Mark Consuelos, Teddy Sears, Nathaly Thibault, Tristan D. Lalla, Jay Patterson, Cheryl Hines, Mark Camacho
Producenti: Lisa Ellzey
Střih: Don Zimmerman
Scénografie: Michael Wylie
Kostýmy: Marylin Fitoussi


678 MB - IMDb - CSFD (58 %) - www - screeny - titulky - torrent - hledat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.