Piranha.2010.DVDRip.XviD-AMIABLE

Vlastní hodnocení:

Spíš než o horor se jedná o komedii, ale i přesto se jedná podle mě o „nejlepší“ snímek o těchto masožravých rybách, co se kdy natočil. V DVDRipu vydává grupa AMIABLE.

Každým rokem se o jarních prázdninách populace ospalého jezera Victoria rozroste z 5 tisíc na padesát. Ve výhni slunce vypukne hlučná zábava se spoustou alkoholu. Tento rok ale existuje další důvod, proč se obávat a nepůjde jen o těžká rána po večírku nebo stížnosti od sousedů. U jezera se objevil nový druh strachu a ohrožení. Po nenadálém zemětřesení pod vodou začnou místní obyvatelstvo ohrožovat prehistorické lidožroutské ryby. Skupiny návštěvníků, kteří se navzájem ani trochu neznají, se musí spojit a společnými silami zabránit novým ostrozubým obyvatelům resortu, aby si z lidí udělali potravu.

zdroj: CSFD.cz

Horor / Thriller / Komedie| USA, 2010 | 88 min
Režie: Alexandre Aja
Hrají: Steven R. McQueen, Elisabeth Shue, Kelly Brook, Ving Rhames, Jessica Szohr, Jerry O’Connell, Christopher Lloyd, Brooklynn Proulx, Adam Scott, Richard Dreyfuss


700 MB - IMDb - CSFD (neuvedeno) - www - screeny - titulky - torrent - hledat

3 komentáře

 1. agentx napsal:

  http://www.titulky.com/Piranha-162779.htm
  meli by sedet

 2. S-Jay napsal:

  pokud máte BS player automaticky vám stáhne titulky…jinak k danému ripu bych jen rád podotkl, že ve filmu jsou automaticky dané titulky (nevím teď přesně jakého jazyka ale CZ to fakt nejsou :-D ) ale nevadí vám tam když si tam přidáte CZ titulky jsou pod těmi cizími jinak film docela prdel :-D

 3. hacker napsal:

  To se mi nezdá, že by u grupy AMIABLE byly natvrdo titulky. Popřípadě tam možná jsou, ale jdou určitě vypnout. No nic zkusim to stáhnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.