Rampage: Rampage Ničitelé 2018 720p NEW HDCAM

Vlastní hodnocení: Kvalita: Video: 6 Audio: 5

Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem.

zdroj: csfd.cz

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018, 107 min
Režie: Brad Peyton
Scénář: Ryan J. Condal, Ryan Engle, Carlton Cuse, Adam Sztykiel
Kamera: Jaron Presant
Hudba: Andrew Lockington
Hrají: Dwayne Johnson, Jeffrey Dean Morgan, Malin Åkerman, Joe Manganiello, Jack Quaid, Naomie Harris, Jake Lacy, Marley Shelton, Breanne Hill, Jason Liles, P.J. Byrne, Demetrius Grosse, Matt Gerald, Will Yun Lee, Stephen Dunlevy, Adam Sztykiel, DJames Jones, Gary Weeks
Producenti: Beau Flynn, Dwayne Johnson, John Rickard
Střih: Bob Ducsay, Jim May
Scénografie: Barry Chusid
Kostýmy: Melissa Bruning


2,11 GB - IMDb - CSFD (70 %) - www - screeny - titulky - torrent - hledat

1 komentář

 1. SiR Jiri napsal:

  nevim kam to napsat bo zde vubec nepostrehli ze vysel battletech:-).
  https://www.torrentdownloads.me/torrent/1664628018/BATTLETECH-GOG.
  tahle ver. je funkcni!!!
  muzete mi libat nohy i ánus:-), protoze vam poradim jak to zprovoznit. stalo me to hodne casu a stahovani a zklamani.verze od razoru me nefungovala. nestahovat tuto ver.!!!
  https://www.torrentdownloads.me/torrent/1664633996/BATTLETECH-Razor1911
  razor ver. ma problem ze po prvni tutorialove misi hra vytuhne.defakto stejny problem ma i gog ver.,ale tam to vyresite tim,ze nesmite mit nainstalovany GOG client!!!!!pokud nebude nainstalovany v systemu hra po tutorialu krasne pokracuje dal.jinak verze od gog navic obsahuje i setup_shadow_hawk_pack_1.0.1-276r coz se hodi. :-)
  libat meine ánus muzete pozedeji. :-))).enjoy tha game borci :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.