The.Social.Network.2010.BDRip.XviD-iMBT

Vlastní hodnocení:

Drama The Social Network o tom jak vznikal největší fenomén současné doby – Facebook – uvedla na scénu v podobě BDRipu grupa iMBT.

Každá doba má své vizionáře, kteří za sebou ve stopách své geniality zanechají pozměněný svět – ale málokdy k tomu dojde bez boje o to, co se přesně událo a kdo byl přítomen okamžiku zrození změn. Ve filmu The Social Network divákům režisér David Fincher a scenárista Aaron Sorkin umožňují nahlédnout do okamžiků, kdy vznikal Facebook, nejrevolučnější sociální fenomén nového století, prostřednictvím odlišných pohledů hyperinteligentních mladých mužů, kteří svorně tvrdí, že právě oni byli u toho, když Facebook vznikl. Výsledkem je drama plné tvoření i destrukce, drama, které se zcela záměrně vyhýbá jediné interpretaci, ale místo toho poukazuje na rozpory v subjektivních výkladech událostí, aby tak zrcadlilo stále se měnící sociální vztahy, které jsou pro naši současnost charakteristické.

zdroj: CSFD.cz

Drama / Životopisní | USA, 2010 | 120 min
Režie: David Fincher
Hrají: Jesse Eisenberg, Justin Timberlake, Andrew Garfield, Brenda Song, Rooney Mara, Max Minghella, Armie Hammer, Joseph Mazzello, Malese Jow, Natalina Maggio


700 MB - IMDb - CSFD (neuvedeno) - www - screeny - titulky - torrent - hledat

2 komentáře

  1. ... napsal:

    Cus, nema niekto torrent, TL alebo zamunda najlepsie na Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction-SKIDROW ???

  2. LowPink napsal:

    http://isohunt.com/torrent_details/184768041/Splinter+Cell+Conviction-SKIDROW?tab=summary

    Tenhle sem stahoval ja a dohral sem to bez jedinýho problému ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.