Were the Millers 2013 EXTENDED BDRip X264-SPARKS

Vlastní hodnocení: Velmi povedená komedie Were the Millers (Millerovi na tripu) v prodloužené verzi venku od grupy SPARKS.

David Burke (Sudeikis) je bezvýznamný dealer marihuany, jehož klientelu tvoří šéfkuchaři a matky v domácnosti, o kterých si myslí, že se věnují ledasčemu jinému. Takže co by se tak asi mohlo zvrtnout? Všechno. Ačkoli se snaží z pochopitelných důvodů být spíše nenápadný, dostane se mu tvrdého ponaučení, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán: pokusí se totiž pomoci několika místním puberťákům, ale jeho samotného nakonec přepadne trojice pouličních grázlů. Okradou ho o všechny peníze včetně ulitých rezerv a on najednou dluží spoustu peněz svému dodavateli Bradovi (Ed Helms). Aby si napravil reputaci – a udržel svou důvěryhodnost – musí se David stát pašerákem drog a přivézt z Mexika Bradovu poslední zásilku. Vymyslí jednoduchý plán a k jeho uskutečnění přemluví své sousedy – cynickou striptérku Rose (Jennifer Anistonová), rádoby zákazníka Kennyho (Will Poulter) a protřelou potetovanou puberťačku s piercingem Casey (Emma Robertsová). A tak se „Millerovi“ – falešná manželka a dvě falešné děti – vydávají v obrovském nablýskaném karavanu na víkend za jižní hranici, aby tam oslavili Den nezávislosti. A můžeme si být jisti, že malér je neodvratný.

zdroj: CSFD.cz

Komedie / Krimi | USA, 2013 | 118 min

Režie: Rawson Marshall Thurber
Hrají: Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Will Poulter, Emma Roberts, Ed Helms, Nick Offerman, Kathryn Hahn, Molly C. Quinn, Tomer Sisley, Matthew Willig, Luis Guzmán, Thomas Lennon, Mark L. Young, Ken Marino, Laura-Leigh, Rawson Marshall Thurber, Scott Adsit, Lunden De’Leon, Matt Cornwell


711 MB - IMDb - CSFD (81%) - www - screeny - titulky - torrent - hledat

6 komentářů

 1. tony napsal:

  je to pořád s korejskýma titulkama?

 2. sss napsal:

  uz ne

 3. PECKA napsal:

  titulky budou kdy?

 4. Honza napsal:

  dlouho sem se tak nenasmál. Výborná komedie.

 5. Epy napsal:

  http://www.titulky.com/We-re-the-Millers-226465.htm

 6. Louskáček napsal:

  no zase taková pecka to nebyla…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.