The Walking Dead Episode 1-RELOADED

Vlastní hodnocení: The Walking Dead v podobě zábavné gamesy vydávají RELOADED.

Hra založena na úspěšném komiksu a televizním seriálu The Walking Dead. Jde o dobrodružnou hru, která se zaměří na úplně jiné postavy, než komiks a televizní seriál. Hlavní postavou je vězeň Lee Everett, jenž během úniku před zombíky z Atlanty narazí na mladou dívku jménem Clementine.

zdroj: warforum.cz458 MB - Adventura - Telltale Games - WWW - Screeny - Info - torrent - hledat

7 komentářů

 1. Sitcom napsal:

  Je to paráda, dohráno za 2 hodinky nicméně ovlivnitelný příběh i atmosféra je bomba, stahujte !

 2. KiKiS napsal:

  Coop or lan ?

 3. vlako napsal:

  je to adventůra – to pro ty kterejm ještě nebylo 20 a nepamatujou se co to je :)

 4. Sitcom napsal:

  coop ani nic podobneho neni, bohužel. Ale jedná se opravdu o adventuru v kombinaci s akci, ale nic na zpusob left4dead necekejte :)

 5. Zmeteny Janko napsal:

  Neni nebo nechysta se nejaka cestina???

 6. Zednik napsal:

  na muj vkus je zde az prilis mala moznost interakce a ovlivnitelnost pribehu, hlavni hrdina az moc casto pada zrejme je v invalidnim duchodu), a moznost volby zachran toho vlevo nebo toho vpravo je dost uboha na zaklade situace „jak se asi toto mohlo stat“, neprehledne situace kdy nevite kde stojite a kam mate jit je az zarazejici, stejne jako fakt ze nemuzete naladovat brokovnici jen proto ze mate pouta na ruce je opravdu ehmmm. Jak nejdete po predem dane pesince tuto hru nedohrajete… za tech 30minutek :)

 7. klr napsal:

  Spíš interaktivní film a slušná jednohubka. Kdo zná komix tak bude nadšený. Kdo nezná, je to rychle spláchnutý, ale neotráví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.