Game of Thrones S01E01

Vlastní hodnocení: První díl nového seriálu z dílny televizní stanice HBO. Game of Thrones neboli Hra o Trůny v HDTVripu od grupy FEVER, 720p pak od CTU.

Výpravný seriál HBO Hra o trůny, podle bestsellerové fantasy ságy Píseň ohně a ledu od George R. R. Martina, zachycuje soupeření o moc mezi králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři a šlechtici. Na počátku požádá král Robert Baratheon, jehož žena Cersei pochází z rodu bohatých a bezohledných Lannisterů, lorda Eddarda Starka, aby přijel na jih a pomohl mu spravovat království poté, co záhadně skonal jeho pobočník. Zároveň trůn z východu ohrožuje dospívající princezna Daenerys s bratrem Viserysem, jejichž rod Targaryenů vládl Západozemí mnoho let předtím, než byl krvavě sesazen. A proslýchá se také, že se dějí podivné věci na hranicích, severně od Zdi, kam odjíždí Jon Snow, Nedův nemanželský syn, aby se stal členem bratrstva, jenž je zavázáno přísahou království chránit.

zdroj: CSFD.cz


550 MB | HDTVrip     -     1.46 GB | 720p     -     Titulky

11 komentářů

 1. Pazzi napsal:

  Jeden z nejpropracovanějších seriálů, co jsem viděl. Doporučuju!!

  Nevíte kolik je naplánovaných serií a jestli seriál končí knížkou nebo ho budou dál rozvádět?

  1. Anonym napsal:

   7 serii prej chtej zkonci

   1. Max Kö napsal:

    Bude i osmá, ale dohromady s 7 budou mít jen 13 dílů!

 2. Ulnaris napsal:

  První série má 10 dílů (10x60minut). O dalších sériích jsem zatím nic nenašel.

 3. krishot napsal:

  super diky

 4. LowPink napsal:

  Bude pouze 10 Dílů a jedna série jak je u HBO zvykem kdyz dílo nazvou minisérie viz. Pacific nebo Band of Brothers. Bohužel jenom 10 dílů jsou to ty nejlepší seriály.

 5. Jenick napsal:

  O nové díly bych se nebál, Pacific a Band of Brothers byli předem koncipovány jako malá série, jelikož co díl tak to jeden frontový postup nebo historická událost, vzhledem k tomu že je tento seriál fikce, autoři můžou variovat scénáře do aleluja. A co se týče nových serií, pochybuju, že se o nich dozvíme dřív než bude všech deset dílů odvysíláno v USA a zjištěna úspěšnost podle které se nadále odvijí případná investice do pokračování…čekejme podobný postup jako u Boardwalk Empire.

 6. Pazzi napsal:

  Tak jsem trochu pátral a bude i druhá serie. HBO to oznámilo po tom, co měl 1. díl přes 4,5 miliónu diváků.

  Postupovat se nejspíše bude podle knížek (je jich asi 5 – v českém vydání něco přes 10 – rozdělili jednotlivé knížky na více částí).

 7. Anonym napsal:

  Vypada to na dobrej serialek :-) Uy se tesim an dalsi dil.

 8. krishot napsal:

  kniha podle ktere tento serial vznikl ma asi 7-8 dilu,je to rosahla saga tento prvni dil je asi zhruba jen jedna kapitola prni knihy,tak se nebojim ze bude jen 10 dilu je to velkorozpoctovi seria,a autor R.R Martin pomalu a jiste dopisuje zaver a spolupracuje i na serialu.

 9. Martina napsal:

  Kde to stahujete zdarma? Prosím

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.