Game of Thrones S01E05

Vlastní hodnocení: Na CSFD si tento seriál zatím drží velice dobrých 91%. :) Dnešní díl se jmenuje The Wolf and the Lion od grup FQM a CTU.

Výpravný seriál HBO Hra o trůny, podle bestsellerové fantasy ságy Píseň ohně a ledu od George R. R. Martina, zachycuje soupeření o moc mezi králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři a šlechtici. Na počátku požádá král Robert Baratheon, jehož žena Cersei pochází z rodu bohatých a bezohledných Lannisterů, lorda Eddarda Starka, aby přijel na jih a pomohl mu spravovat království poté, co záhadně skonal jeho pobočník. Zároveň trůn z východu ohrožuje dospívající princezna Daenerys s bratrem Viserysem, jejichž rod Targaryenů vládl Západozemí mnoho let předtím, než byl krvavě sesazen. A proslýchá se také, že se dějí podivné věci na hranicích, severně od Zdi, kam odjíždí Jon Snow, Nedův nemanželský syn, aby se stal členem bratrstva, jenž je zavázáno přísahou království chránit.


550 MB | HDTVrip     -     1.46 GB | 720p     -     Titulky

9 komentářů

 1. Hank napsal:

  Opět super díl..velké bitvy už se blíží!

 2. Lukas napsal:

  a tak se uplne ne konci opet neco stalo :-)

 3. Abaddon napsal:

  hehe tak už to sosam čekam na to každej tejden jak na spasu :d a dneska mi do toho ještě dojde zaklínač 2 :D idilka jak ma bejt :D

 4. Abaddon napsal:

  a ještě se snažím číst knihu :d písně o ohni a ledu :d jelikož je dobre byt v předstihu :d

 5. fujtajxl napsal:

  Abaddon: od koho jsou knihy?

 6. TysonCinol napsal:

  Ach ,hnus hnus hnus, Autor je znam tim, ze slavny tim ze klidne necha zemrit jednu z hlavnich postav….

 7. TysonCinol napsal:

  >> Nový americký seriál Game of Thrones z produkce HBO je adaptací první stejnojmenné knihy slavné fantasy série George R. R. Martina A Song of Ice and Fire (Píseň ledu a ohně), jež čítá čtyři i v češtině vydané romány, načež zbylé tři se připravují. Onu první knihu by podle dosavadních informací měla adaptovat první série čítající deset eppizod, a pokud bude mít seriál úspěch, můžeme tedy předpokládat, že v následujících letech bude seriál adaptovat knihy další. <<

 8. Abaddon napsal:

  jj je to tak každopadně je to dobře zpracovane a čekam kdy se objeví chodci:D

 9. Hanusek napsal:

  TysonCinol: Ale on neumřel… jen ma probodnutou nohu, či na to se umírá ?? ale sadím se, že ten jeho ochrnutý syn, se vzchopí a všechny tam roztříská…. případně se naučí jezdit na koni v tom speciální sedle… ne P.Stark neumře ! (Či espada umíra ?? :D:D )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.