Game of Thrones S02E03

Vlastní hodnocení: Třetím dílem pokračuje Game of Thrones. Dnešní epizoda What Is Dead May Never Die od grup FQM a IMMERSE.

Výpravný seriál HBO Hra o trůny, podle bestsellerové fantasy ságy Píseň ledu a ohně od George R. R. Martina, zachycuje soupeření o moc mezi králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři a šlechtici. Na počátku požádá král Robert Baratheon, jehož žena Cersei pochází z rodu bohatých a bezohledných Lannisterů, lorda Eddarda Starka, aby přijel na jih a pomohl mu spravovat království poté, co záhadně skonal jeho pobočník. Zároveň trůn z východu ohrožuje dospívající princezna Daenerys s bratrem Viserysem, jejichž rod Targaryenů vládl Západozemí mnoho let předtím, než byl krvavě sesazen. A proslýchá se také, že se dějí podivné věci na hranicích, severně od Zdi, kam odjíždí Jon Snow, Nedův nemanželský syn, aby se stal členem bratrstva, jenž je zavázáno přísahou království chránit.

zdroj: CSFD.cz


550 MB | HDTVrip     -     1.23 GB | 720p     -     Titulky

9 komentářů

 1. Luky napsal:

  Angl titule nesedi

 2. David napsal:

  tyhle eng sedí

  http://www.podnapisi.net/cs/game-of-thrones-2011-subtitles-p1583551

 3. Peters napsal:

  Ceske titulky nekdo nemate?

 4. Jacoby napsal:

  už jsou na edna.cz

 5. risha03 napsal:

  Ach.. doporučuju všem si to nejprve přečíst… 2. řada se mě zatím tedy moc nelíbí…

 6. Jacoby napsal:

  jojo druhá řada je slabší:-)

 7. plk napsal:

  mě se zdá že každym dílem se to lepší..ono se to ještě rozjede:)

 8. Jacoby napsal:

  to doufám :-)

 9. risha03 napsal:

  Mě se na druhé řadě nejvíc nelíbí, že HBO mění charakter postav oproti knize… nebo například jen tak umění jméno (sestra Theona se v knize jmenuje Aša, a ne Yora…..)… no a v celkové řadě samozřejmě fakt, že tam polovina děje vůbec není… opravdu si to přečtěte…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.