Game of Thrones S02E07

Vlastní hodnocení: Další týden a další epizoda Game of Thrones - tentokrát pojmenovaná A Man Without Honor. Vydaly grupy MGD a IMMERSE.

Výpravný seriál HBO Hra o trůny, podle bestsellerové fantasy ságy Píseň ledu a ohně od George R. R. Martina, zachycuje soupeření o moc mezi králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři a šlechtici. Na počátku požádá král Robert Baratheon, jehož žena Cersei pochází z rodu bohatých a bezohledných Lannisterů, lorda Eddarda Starka, aby přijel na jih a pomohl mu spravovat království poté, co záhadně skonal jeho pobočník. Zároveň trůn z východu ohrožuje dospívající princezna Daenerys s bratrem Viserysem, jejichž rod Targaryenů vládl Západozemí mnoho let předtím, než byl krvavě sesazen. A proslýchá se také, že se dějí podivné věci na hranicích, severně od Zdi, kam odjíždí Jon Snow, Nedův nemanželský syn, aby se stal členem bratrstva, jenž je zavázáno přísahou království chránit.

zdroj: CSFD.cz


552 MB | HDTVrip     -     1.34 GB | 720p     -     Titulky

2 komentáře

  1. jb napsal:

    !! Spojler !!

    Nevim jestli jsem to dost dobře na konci pochopil.. koho že to ten blb upálil a pověsil ? Brana a Rickona ? nebo jen prostě vzal nějaký děti..přišlo mi jak když to tam prostě nebylo ..

  2. risha03 napsal:

    co dodat…. já to ještě neviděl ale četl….. řeknu ti to takhle: upálil Brana a Rickona… nebo????

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.