Homeland S03E01

Vlastní hodnocení: První epizoda nové řady seriálu Homeland. POZOR JEDNÁ SE O WORKPRINT VERZI!!! Oficiální vydání bude až cca za měsíc.

Homeland je americký seriál na hranici psychologického thrilleru a dramatu. Vznikl podle předlohy izraelského seriálu Hatufim, v překladu Unesený.. V hlavních rolích září Claire Danes, v roli agentky CIA Carrie Mathisovnové, za níž byla oceněna i Zlatým Glóbem, a Damian Lewis v roli opěvovaného seržanta Brodyho, který se po osmi letech v zajetí vrací do vlasti. Když úderná jednotka objeví v iráckém vězení amerického vojáka Nicolase Brodyho, který byl již osm let pokládán za mrtvého, začne mít agentka CIA Carrie Mathisonová podezření, že informace, která vedla k jeho záchraně, nebyla náhodná. Celá Amerika prezentuje Brodyho jako národního hrdinu, který přežil peklo, a tak agentka vede na vlastní pěst vyšetřování, zda jeho návrat do vlasti neznamená narušení bezpečnosti, a zda nesouvisí se spiknutím Al-Kajdy na půdě Spojených států.

zdroj: EDNA.cz


326 MB | HDTVrip     -     1.04 GB | 720p     -     Titulky

8 komentářů

 1. CIA napsal:

  to je pouze workprint..

 2. hacker napsal:

  Díky za upozornění, dal jsem to do popisku.

 3. tuba napsal:

  Kouká na to někdo, dá se to srovnat třeba s 24?
  http://www.imdb.com/title/tt0285331/

  Jinak teď zírám že se asi po 4leté pauze chystá 9 sezóna 24, tak jsem na to zvědavej. Kdo nezná tak rychle nakoukat prvních 8 sezón ať jste v obraze :D Doporučuju, stáhnul jsem si to jen na vyplnění přestávky jiného seriálu, a nakonec jsem dokoukal všechny série :D

 4. CIA napsal:

  Homeland rozhodně lepší než 24.

 5. bledule napsal:

  dneska startuje první řada Homeland na ČT2

 6. StronedWorm napsal:

  to stim homeland vs 24 , je jak srovnavat hrusky s jabkama:D

 7. tuba napsal:

  no tak dělají to stejní lidi jako 24, má to i podobné téma, proto se ptám

 8. MMNTUM napsal:

  Prva sezona homelandu bola skvela druha uz trosku slabsia som zvedavy na tuto 3tiu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.