The Walking Dead S02E12

Vlastní hodnocení: Předposlední epizoda The Walking Dead pojmenovaná Better Angels od grup ASA a IMMERSE.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


323 MB | HDTVrip     -     1.21 GB | 720p     -     Titulky

12 komentářů

 1. kubejk napsal:

  No ty kráááávo, to byl zase masakr! :)

 2. Kubix napsal:

  v dnešním díle docela nečekanej zvrat.. těším se na další

 3. Nibiru napsal:

  Tento luxusek a už se těším na další

 4. bazmekk napsal:

  Hmm, vybornej dil.

 5. M napsal:

  přístě poslední díl serie? bude to masakr.. a vůbec zvraty jak blázen :D bude to takové left 4 dead příště, když jste se obarikadovali v tom domku v poli

 6. LowPink napsal:

  Jsem rad, ze mi tady prozradis co v tom idle uvidim…

 7. mrbrambora napsal:

  Zase taková pecka ten seriál není, je tam hrozně vaty… Zjevně to chtějí protahovat jak to jen jde, škoda :-(

 8. RampaMcKvak napsal:

  TO : mrbrambora to že je kolem dost vaty máš pravdu, to že to chtějí natahovat, máš pravdu, jen nevím co tě k tomu dovedlo během 2 posledních dílů, zemřely 2 výrazné postavy :))) kdybyb jsi to napsal u S02E01 pochopím, ale ted…. :D aspon máme na co koukat, jsou horší serialy.

 9. Vlak napsal:

  a cobyste chtěli? řešit koho kdo ošukal, kdo s kym má dítě, kdo je čí dcera, kdo koho ztratil? a nebo jenom počítat zbylé náboje, mozky v rozletu, vybavení, výzbroj a hromady mrtvol? samozřejmě bysme všichni chtěli tu druhou variantu, ale zatim nikdo nepřišel na to, jak takovou survival věc natočit :(

 10. INTOX napsal:

  za posledni dobu je to zombie zalezistost s dobrou atmosferou, jasny ze se vzdycky najde nejakej zmrdik, pro kteryho bude lepsi stmivani, ale jeho nutkani komentovat walking dead je nezastavitelne. A rozhodne poslednich par dilu vzkrisil druhou serii. Zacina to konecne vypadat jako vybornej Dawn of the dead:)

 11. Pepík napsal:

  neni tohle nahodou posledni dil 2 serie ???

 12. kazexcz napsal:

  Ne, ještě je finální epizoda 13. Tento díl vypadá na parádní jízdu…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.