The Walking Dead S03E06

Vlastní hodnocení: Šestí díl The Walking Dead od grup AFG a IMMERSE.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


347 MB | HDTVrip     -     1.43 GB | 720p     -     Titulky

9 komentářů

 1. matys napsal:

  prvi

 2. matys napsal:

  tak toje ubrmasakr!! O.O
  akorat sem nepocjopil kdo to volal v tom telefonu?

 3. Petr napsal:

  Máš v tom oznamovací a tázací větu, jinak nwm jak to mám vědět a nechápu jak mohli vědět jeho méno, že mu umřela manželka, a tak dál. Další díl bude asi za 5 a půl dne :)

 4. pilnix napsal:

  Tak já si myslim, že z toho všeho Rickovi hráblo a že telefon byl ve skutečnosti hluchý. Na konci mu to asi došlo když k němi mluvila Lori a říkala mu že má ještě syna a dceru a že se o ně musí postarat.

 5. Honza napsal:

  Já ještě čekam na mladou že se na to mrknem spolu tak musim vydržet :D.. pánové co ta Carol? předtim za sebou práskla dveřma a pak jí tam kopou hrob nebo jak..?

 6. Anonym napsal:

  Uvidíš :P

 7. Honza napsal:

  Mno jo, Já to veděl že to ta Carol přežije :D Nicméně Carl řikal že musel střelit matku, přitom Rick našel díru v podlaze a nábojnici a žádnej krvavej flek takže mladej evidentně ať už omylem či umyslně minul – tělo nikde – tzn. že Lori někde provizorně zalátaná přežívá jako Carol v nákym kumbále na smetáky a nebo někde bloumá po chodbách jako „walker“.
  Jinak ty telefonáty to jsou jasný halušky jestli o tom někdo pochybuje,

 8. Anonym napsal:

  Už vyšlo TWD5(HRA) a kurva mě nasral konec

 9. Anonym napsal:

  A zase, už vyšel další díl TWD :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.