The Walking Dead S03E07

Vlastní hodnocení: Sedmý díl The Walking Dead od grup AFG a IMMERSE.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


347 MB | HDTVrip     -     1.19 GB | 720p     -     Titulky

11 komentářů

 1. nathalen napsal:

  Rick je pokousán a musí mu useknout obě ruce:D

 2. drWEED napsal:

  shut up biatch!

 3. vlk napsal:

  Tesim se jak malej kluk … uz abych byl z prace doma!
  ——————————-
  Kursy měn je moje smrt!!!

 4. Steve napsal:

  natahlen,ty kreténe zpí****. Si mi to zkazil, buzno….

 5. Honza napsal:

  mateřská školka.. fakt že jo :))

 6. Honza napsal:

  mateřská školka.. fakt že jo :))

 7. nathalen napsal:

  Ba né, sám se na to jdu podívat až teď :D…ps:Taky nemám rád vědět to, co bude v dopředu…:)

 8. Honza napsal:

  Každopádně jestli jsem dobře rozuměl tak příští epizoda bude poslední před pauzou. Už teď sem z toho zpruzenej ale co se dá dělat no :-/ Možná sem zahlíd v preview na další epizodu Lori potácející se někde po chodbách.. nejsem si jistej. Já řikam že ten Carl ji nestřelil do xichtu, krev nikde, tělo nikde.
  Jinak tenhle díl v podstatě o ničem.

 9. matys napsal:

  zežrala jí tá tlustá zombije co ji rick našel prej
  supr díl ale příští bude lepší jooooooooo

 10. Honza napsal:

  ale prdlajs sežrala, myslíš že člověk byť ve stavu zombie je schopnej sežrat ženskou jako Lori i s tkaničkama od bot jo? :D Rick toho vyžranýho kousače otevřel kudlou a podle mě nic. Tam nebylo tělo a díra v zemi i s nábojnicí aby zdůraznili že se Carl netrefil omylem nebo schválně – ti řikam že ta je někde zašitá v nákym kumbálu na smetáky jako carol a pupek si secvakla sešívačkou nebo co.. a nebo je z ní „walker“ a bloumá tam někde po těch děsivejch chodbách. Podle mě to ještě příjde na řadu – třeba ta herečka byla fakt těhotná a tak ji potřebovali uklidit ze seriálu – co Já vim.

 11. JusticeCZE napsal:

  Těhotná??? Diť to břicho bimbalo jako koule na provázku, těžko těhotná spíš jí prostě normálně zabily kvůli příběhu….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.