The Walking Dead S03E09

Vlastní hodnocení: Po dlouhé pauze je zde devátý díl The Walking Dead od grup 2HD a EVOLVE.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


363 MB | HDTVrip     -     1.81 GB | 720p     -     Titulky

13 komentářů

 1. Kubejk napsal:

  och, na toto jsem čekal! Díky!!!

 2. Honza napsal:

  Již mam staženo – pokud by v dohledný době nikdo nepřidal buráčkův překlad na titulky.com na verzi 720p evolve tak je zde : http://www.edna.cz/walking-dead/titulky/?season=3

 3. hacker napsal:

  Honzo na co je tady asi odkaz „titulky“ ? :)

 4. SiR napsal:

  lol to zdejsi admin asi potrebuje lezt nekomu do zadku ze zde dava link na download na portal ktery je placeny:-).diky nechci. Jakoby nebyl

 5. Anonym napsal:

  SiR ty jsi jouda…

 6. LSRF napsal:

  tenhle dil teda nic moc….

 7. Justice napsal:

  Nojo tak Daryl je pryč a co dál??? Nějaká zajímavost? Ne, další díl bude podle ukázek akčnější!!

 8. Honza napsal:

  hacker: Jo tak sorry, já ty odkazy nepoužívám, několikrát jsem to zkoušel a odkázalo mě to bůhvíkam a nebo to vůbec nefungovalo takže už tak nák ani neregistruju.

 9. Honza napsal:

  btw Daryl neni pryč už v ukázkách byl vidět že v dalšim díle bude náká akce na mostě nebo co to bylo. Každopádně Rickovy už definitivně hráblo – tomu by měli sebrat zbraň.

 10. matys napsal:

  to uz to zas zaclo?? a ja nic nevim?!?! jesteze sem sem vlez oujees!!!!

 11. Justice napsal:

  No já to myslel tak jako že je pryč od ostatních né jako že zdechnul nebo tak….. ale chystá se hra The Walking Dead Survival Instinct takže se máme na co těšit!!!

 12. vs napsal:

  kdy dojde 10. ?

 13. pokus66 napsal:

  všechny serie jsou na CZTorrent ke stažení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.