The Walking Dead S03E11

Vlastní hodnocení: Jedenáctá epizoda seriálu The Walking Dead od grup 2HD a EVOLVE.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


326 MB | HDTVrip     -     1.32 GB | 720p     -     Titulky

13 komentářů

 1. bananaman napsal:

  Víte o tom, že guvernérovi přehodili oko? :D místo pravého za levé :DDDD

 2. Justice napsal:

  Jj :D to sou kokoti to vopravdu posrali :D (neviděl sem to moh taky koukat do zrcadla)

 3. Venca*** napsal:

  xDXD nojo no i lidi chybujou ‚:D :D

 4. Justice napsal:

  Jo ale až takhle???? to by byla dost blbá chyba to bych si vo nich myslel že sou idioti…

 5. Anonym napsal:

  no jasně.. a Karl bude pokousanej viď? :D

 6. Justice napsal:

  Jj ten debil čumí do zrcadla…

 7. Anonym napsal:

  No ted na to taky cucim opravdu mu ho vyměnili …. nyní by mě už nepřekvapilo kdyby v příštím díle Hershel běhal po dvou :)))

 8. Walking dead napsal:

  Cs lidi dobrý díl :-D ,Ale mrkal jsem na triler dalšího dílu na Walking dead S03E12: Clear a zdásemi to nebo tam v ukázce je ,že tam budou zmutovaný lidi ?? , když se na to podíváte tak uvidíte . A nový městečko kde jsou další borci . Bude to zajímaví a pouze spestřený na Ricka , Michone a Carla . Tady popřípadě video http://www.youtube.com/watch?v=sURww3BnBFY a dívejte se pořádně pak mi řekněte co si myslíte jestli jsou nějaký mutanti nebo co to je vypadají jak s Filmu hory mají oči :D ty zrůdy

 9. lampajr napsal:

  Prdlajs zmutovany lidi,ale furt ty stejny mrtvoly…

 10. Honza napsal:

  ty voe jaky zmutovaný lidi, cos to hulil za matroš ty komiku ? :D :D :D to sou normálně mrtvoláci

 11. Walking dead napsal:

  Honza :Hulil jsem vše :DDDD , ale podívejte se orpavdu kek onci trilleru to neni mrtvách hoši to je člověk co má zdeformovaný obličej :-) a kdyby jste chtěli vědět víc jak to bude v 12 časti pošlu to sem našel sem ottiž odkaz kde o tom píšou a bude te překvapeni :-) chcete ?

 12. Honza napsal:

  No Já vim co si myslel ale podle mě to je zombie – klasika, akorát je ten trailer tak sestřihanej že to působí jinak než to pak bude. Klidně dávej rád si něco přečtu.
  btw. nákou zásadní změnu a osvěžení by to chtělo – už mě nuděj ty telenovelový kecičky a řešení nesmrtelnosti chrousta. Chtělo by to nákej zásadní posun v hlavnim tématu: kde se vzaly zombie apod.

 13. Anonym napsal:

  ja vam říkam že v příštím díle bude běhat harshel a rick sprinty na cas to je jasné

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.