The Walking Dead S03E12

Vlastní hodnocení: Dvanáctá epizoda seriálu The Walking Dead od grup 2HD a EVOLVE.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


404 MB | HDTVrip     -     1.56 GB | 720p     -     Titulky

12 komentářů

 1. Justice napsal:

  ———————–SPOILER———————-

  *Morgana chápu, fakt si prošel peklem ale příští díl podle ukázek bude fakt zajímavej, ale vsechno hrozne protahujou…

 2. xxx napsal:

  půlku dílu si pobrečí, jedno kamarádský pichnutí do srdce a jede se dál

 3. Honza napsal:

  začínam mít neodbytnej pocit že ten seriál jde do kelu.

 4. Justice napsal:

  Honza: to já taky hele, přetim to bylo takový přežívání, hledání jídla ale teď jak sou v tý věznici tak už je to divný. Chtělo by to fakt aby se přestěhovali na nějakou farmu nebo do nějakýho baráku, zabarikádovali se a hledali jídlo, vodu atd…..ten guvernér mě sere ať už zdechne, nebaví mě, měli by ho střelit do palice…

 5. matys napsal:

  to s tim stopařem bylo masakr :D

 6. matys napsal:

  co myslite žese mu stalo???

 7. Walking dead napsal:

  Hej lidi pls Nevíte vůbec Jestli bude Walking dead 4 serie ? jestli už otom nepíšou ?

 8. matys napsal:

  no to musi byt jinak bych je rosapal na kusy kdybi ne!$@^$#^%^

 9. Walking dead napsal:

  matys : Přesně to já taky protože už se nám blíží konec 3 serie poslední 4 epizody a konec proto se ptám jestli bude 4 serie právě

 10. Justice napsal:

  Ten stopař chcípnul, sebrali tam jeho bágl a byla tam všude krev…

 11. matys napsal:

  taky myslim justice jo a co je vtom baglu??

 12. Honza napsal:

  Tak stopaře roztrhali a sežrali mrtvoláci – kamion ho asi nepřejel ne? :D
  Akorát sem si tak řikal že při svý operační hbitosti – jako že v tý putice dřepeli za stolem teda rok než někdo vzal za dveře a hodil tam klícku s myší ?! wtf !!? :-D… tak si právě řikam že toho stopaře když zožrali že tam ještě nekde nezevlovali.
  Hele 4. serie bude protože jim to nese prachy a i kdyby to měli zprznit a udělat z toho debilní telenovelu kde schízaci půl dne brečej v opuštěnym vězení tak pojedou dál.
  Já osobně to vidim tak že se buďto vzpamatujou a vrátěj se ke starýmu dobrýmu survival kořenu a nebo to pude do kelu a ten seroš pohřběj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.