The Walking Dead S03E13

Vlastní hodnocení: Třináctá epizoda seriálu The Walking Dead od grup 2HD a EVOLVE.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


312 MB | HDTVrip     -     1.32 GB | 720p     -     Titulky

15 komentářů

 1. Venca*** napsal:

  :))))

 2. hacker napsal:

  Znovu díl skoro o ničem..

 3. Honza napsal:

  skoro o ničem? to byla zatim nejhorší epizoda sezony. Řikam ten seriál jde do kopru… i semper fidelis má svoje meze. A pokud neuvidim nákej zásadní zvrat a nebo posun k původnímu tématu tak za mě šlus do další sezony. Pro mě ideální situace: kyklop s bandou veme na steč basu když v tom náhle… náký masivní stádo zombíků jako na konci druhý serie a oni se budou muset chtě-nechtě spojit nebo zdrhnout z vězení / woodbury lehne popelem. Což by vlastně ve světle konce druhý sezony nebylo moc inovativní ale rozhodně by to zachránilo seriál. JInak timhle stylem to pohřběj.

 4. Jonas napsal:

  Jo viď, nechápu demenci natahování a přípravu na nějakou zkurvenou válku, která má bejt proti zombíkum a ne proti lidem. Ty zombíci mi už přijdou že nejsou tak nebezpečný a zabíjeji je tam jen nožema. Chci město plný zombíků, laboratoře plný vědců pracujících na protilátce a další kraviny. Ne tyhle přiblblý souboje alá „I have a bigger penis“

 5. slepecC napsal:

  po skončení první sezony už je to oničem, nedivím se, že jsme se přestal na to dívat, jen z čisté nudy jsem opět začal a jak tu zaznělo, odbočují od hlavního tématu a to není dobře…

 6. Walking dead napsal:

  Zdravím nevíte něco o tom jestli bude The Walking dead 4 seri ??? jestli sem hodíte stránku kde o tom něco píšou ?? Protože už sen ám blíží konec 3 tak bych to rád věděl , kdy se dočkámen a další serii a něco o tom ,že v teto serii umře Daryl nevíte něco o tom ??? Díky za odpovědi

 7. Honza napsal:

  Jonas: tak to si řek dobře – město plný zombíků, laboratoře plný vědců pracujících na protilátce. Já dodám, zpátky k survival žánru kdy na záčátku druhý serie měli všichni v kalhotech když pár zombíku šlo na tý dálnici mezi autama a fakt měli strach o život. Teď když se vraceli z toho „summitu“ v kůlně zpátky do basy tak to spíš vypadalo že je ty mátohy na tom dvoře vítaj než jako stádo krvelačnejch potvor. Prostě to uvadlo a nimraj se v kravinách. Za sebe doufám že se vzpamatujou.

 8. Honza napsal:

  to: walking dead: Vsadim se s tebou že 4tá serie bude. I když tu polemizujeme o tom že to ztratilo šťávu tak pořád je to trhák jako prase tady i doma v USA – a logicky když jim to nese prachy tak to nezabalej. Kdy bude to nevim ale vidim to tak na podzim/zimu 2013. Jenom doufám že se do toho pořádně opřou a v tý záplavě scénaristu co je v hollywoodu najdou aspoň jednoho schopnýho co oživí živé mrtvé :D pak to dustojně uzavřou a šlus – že to nebudou ždímat a nezkurvěj to jako kdysi LOST.

 9. matys napsal:

  to je fakt celi dil sedi 2 chlapci za stolkem a kecej o ho- o trusu
  jo a ma pry byt serial podle hry Fallout vite to
  to bybyla PECKA PECEK

 10. Walking dead napsal:

  Honza :D to máš pravdu až na podzim to je škoda a co to ,že prý v teto serii má umřít Daryl je to rpavda ?

 11. Honza napsal:

  matys: tak kdyby byl seriál podle falloutu tak bych asi zabijel abych to viděl :D Na falloutech jsme vyrůstal.
  Walking dead: Hele to je odhad – kdo ví jak to bude, ale za sebe bych to tipoval na podzim. Nevim jestli má umřít nebo, ne.

 12. risha03 napsal:

  No pánové nevím jestli má cenu se s vámi vůbec bavit, protože podle tohohle vašeho projevu o vás upřímně nemám moc vysoký mínění… v popisku tohohle serialu je klíčové slovo: DRAMA!!!! Chcete akci se zombíkama? Pustěte si Resident evil….. tento serial je životopis Ricka (podle komiksu/ na motivy komiksu)… V první serii bylo klíčové přežití ve světě zombie… Ve druhé serii už to bylo tak na půl. Na půl mezi zombíkama a na půl o vztazích mezi skupinami. A třetí (pro mě zatím nejlepší) se zabývá právě hlavně vztahama mezi hlavní skupinou a skupinou jenž vede Guvernér. Třetí díl je také nejvíce DRAMA. Je tam mnoho momentů. nad kterými se člověk zamyslí. Například když v předchozí epizodě nechali žijícího člověka na silnici a na konci byl mrtvej…. a teď k tomuto dílu:

  Tento díl je pro mě zatím asi vůbec nejlepší díl co byl natočen. Proč? Protože se mi líbilo TÉMA (nesmyslné zabíjení se navzájem), s čímž souvisí výborný NÁMĚT (Cigaretka po spolupráci zabití těch pár zombíků. Pohled Derila a toho černocha když odjížděli. atd. atd.)
  Dále se mi líbili již klasické věci, jako je atmosferická hudba, na konci dílu nějaká dobrá písnička nebo samotné špičkové rozhovory.
  Zakončení jenž slibuje slibný další díl je taky velice dobrý. Sem zvědav jak se Rick rozhodne ohledně té černošky (jejiž jméno se neodvažuji psát, protože bych ho nenapsal správně), vydá ji nebo nevydá? To je oč tu běží!

  Takže na závěr jen dodám, měli by jste si ujasnit, jestli se na to budete dál dívat. Padl tu názor „že jde serial do kopru“. Ovšem to je naprostá blbost. Jen se drží své předlohy a to velmi zdařil. Jak sem již psal, změnil se výrazně směr tohoto seriálu. Celkově DRAMA je spíše pro lidi, kteří jsou tak trochu na „nějaké větší úrovni“. Čímž vás rozhodně nechci nijak urážet, jen tím konstatuji fakt, že kdo má rád nesmyslnou akci typu Resident Evil, tak by se jí měl raději držet a na tento seriál by se měli raději opravdu přestat dívat.

  PS: Nesnáším „hatery“. Člověk by měl psát kritiky s podáním nějakých pořádných a rozumných argumentů a ne: Mě se tenhle serial nelíbí, je to totální srač**, já se na to už dívat nebudu!!! …….. takoví člověk by se měl alespoň trochu zamyslet nad sebou…

 13. Honza napsal:

  risha03: Samozřejmě Já si vždycky moc vážím názorů mladých nevyzrálých gayu kteří nám tu musí popsat své rozervané nitro. Maj tu potřebu ty svý rádobyintelektuální břichaboly napsat nejlíp na padesát řádku přičemž už z prvního je patrný že to píše namyšlenej čuráček co je na nějaké té větší úrovni. Je na ní ale sám. Čímž rozhodně nechci nikoho urazit, jen konstatuji fakt že rozumný argumenty proč jde seriál do kopru tu padlo dost ty DRAMAtiku a kdybys nebyl takovej dosebe zahleděnej pseudointelektuální hovno tak bys tady nedělal z druhejch blbečky. Vřele ti doporučuji přejít na nějakou vyšší úroveň diskuzí a nezahazovat se tady s plebsem.

  PS Survival hororovej seriál neni o vztazích. Prostě neni, kdyby mě zajímaly náky plačky a schízy tak si pustim cesty domů, ordinace v růžový zahradě a podobný „díla“ a ne fikci o světe kde vládnou mrtvoly.

 14. Zednik napsal:

  tedy pěkně nám začíná upadat tento seriál…
  s1 – super
  s2 – nuda
  s3 – co dodat, zombíci jsou už jen jako křoví z nějaké přiblblé telenovely, už stačí jen dodat kdy si to Chulio bude chtít rozdat s Rosamundou, která ho samozřejmě odmítne páč miluje Gonzalese (ele jen do 648 dílu) pak se to otočí

 15. Honza napsal:

  Zednik: to by sme se asi měli nad sebou zamyslet, protože podle homoděje risha to je celý o tom jak Má jeden schízu a jak se tam všichni dojímaj a brečej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.