The Walking Dead S03E14

Vlastní hodnocení: Čtrnáctá epizoda seriálu The Walking Dead od grup ASAP a IMMERSE.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


364 MB | HDTVrip     -     1.23 GB | 720p     -     Titulky

15 komentářů

 1. bananaman napsal:

  Skvělý díl :)

 2. Justice napsal:

  Ses asi pos*al tohle byl díl nejvíc vo hovně, pokud bude ten příští tak dobrej jako ukázky tak to bude fakt dobrej díl.

 3. Honza napsal:

  nejvíc? wtf? :D Já myslel že dno byl minulej díl kdy se půl dne plkalo a chlastalo u stolu. Má cenu to vůbec pouštět ? :D No asi jo… :D

 4. Boss napsal:

  Nechapu vas co tady porad valite jak byl ten a ten dil o hovne. Jasne nekterej dil je lepsi nekterej horsi. Nevim co byste chtěli od seriálu. Podle mě je WD na celkem dost slusne urovni a holt kazdy dil se nemuze jen strilet a utikat. Nekdo si tu taky onehdy stezoval ze uz ma dost te veznice a woodbery. Tak si uvedomte kolik by stalo v kazdem dile menit lokace. Tak budete radi za to co mate nebo se na to nekoukejte kdyz je to tak vo hovne.

 5. Dibex napsal:

  Však pusť si první sérii. To byl tehdá seriál. Teďka se už xx dílu řeší furt jenom ty samý sra*ky dokola, pořád jen manipulace s lidmi a prakticky se děj nikam výrazně neposouvá. Prakticky kdyby posledních pár dílů vůbec nebylo, tak se nic nestalo.

 6. Dibex napsal:

  Navíc dřív to bylo o zombíkach a atd, teďka jsou zombie jenom jako vedlejší věc.

 7. hacker napsal:

  Přesně tak … další díl co jsem protrpěl…

 8. Frenzys napsal:

  tak málo kecu o ničem:( cca 20min se šipkou dopředu

 9. Jonas napsal:

  Ano, pojďte se všichni spojit a sepsat petici za záchranu tohoto seriálu, který je v úpadku jako Česká Republika s vládou ČSSD.

 10. matys napsal:

  no bylo to lepší než minule to zas jo

 11. matys napsal:

  a winter is coming už na konci března :D
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R4XSeW4B5Rg

 12. Justice napsal:

  Jo byl lepší než minulej, ale zas vo hovně, opravdu, a sem rád že to sleduje i Hacker :3

 13. Andy napsal:

  hlavně ať už zabijou toho parchanta Guvernéra a vrátí se do Atlanty do ulic… :)

 14. Honza napsal:

  Prostě to de do kopru.. ale teď jedna technická přátelé. Jak je to s 1080p relelase ? Teď sem si všim že na full hd jsou titulky takže nákej musí bejt ale u některejch předchozích epizod jsem ho třeba vůbec nenašel, má někdo přehled jak to je?

 15. Justice napsal:

  Di na pirate bay a tam si 1080p vyhledej je toho tam mraky ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.