The Walking Dead S04E07

Vlastní hodnocení: Další epizoda nové řady oblíbeného The Walking Dead venku od grup ASAP a KILLERS.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


479 MB | HDTVrip     -     2.14 GB | 720p     -     Titulky

5 komentářů

 1. hanys90 napsal:

  Fakt by mě zajímalo, proč to má přes 2 GB. Loni to tolik nemělo, ikdyž jsem stahoval taky v HD. Co se oproti loňsku změnilo že velikost seriálu tak rapidně narostla?

 2. kannSein napsal:

  Je tam vice postav :D

 3. Anonym napsal:

  div zas o tom kokotovi … ale pristi uz bude zase v poho :D

 4. hanys90 napsal:

  Viděl jsem trailer na osmý díl, ten bude hodně hustý.

 5. JTC napsal:

  Osmej díl bude asi nejlepší ze všech, akce jak hovado tam bude a tenhle díl taky super, tyhle dva díly byly podobný první sérii

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.