The Walking Dead S04E09

Vlastní hodnocení: Další epizoda nové řady oblíbeného The Walking Dead venku od grup 2HD a KILLERS.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


418 MB | HDTVrip     -     Velikost neuvedena | 720p     -     Titulky

10 komentářů

 1. JTC napsal:

  Docela dobrej díl ;)

 2. colek87 napsal:

  dalo se na to koukat.. ale nejlepsi byla proste 1 serie.. ted se furt jen nekde couraji a navic se vsadim ze ted 9 dilu za sebou se budou jen hledat :D

 3. Honza napsal:

  No právě – a to je návrat ke kořenum. Prostě survival akce. Rozhodně krok správnym směrem.

 4. JTC napsal:

  Honza: Jj přesně, já bych si to představoval tak že najdou aspoň Daryla kterej má v týhle sérii chcípnou ;)

 5. JTC napsal:

  chcípnout*

  1. colek87 napsal:

   dik za prozrazeni deje

   1. JTC napsal:

    No taky se to stát nemusí nejsem jasnovědec, v komixu byla spoustá věcí která se nakonec stala uplně jinak, v komixu Daryl zdech takže eště uvidíme, ale je to celkem předvídatelný když tam furt někdo umírá tak proč ne on??

    1. Honza napsal:

     Já někde čet že Merle s Darylem vůbec nebyli :) Lori s bábetkm prej zařvali při útoku guvernéra atd. Takže předlohy se to určitě striktně nedrží.
     Já bych naopak uvítal kdyby se konečně vrátili k tématu původu viru, proč to začlo, kde – třeba narazili ná nákej pozůstatek fed. vlády atd.

     1. colek87 napsal:

      sedi proste neco vic nez jen sekani hlav zombiku :D proste nejakej dej :))

 6. matys napsal:

  http://thepiratebay.se/torrent/9627168/The_Walking_Dead_S04E10_HDTV_x264-EXCELLENCE%5Bettv%5D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.