The Walking Dead S04E11

Vlastní hodnocení: Další epizoda nové řady oblíbeného The Walking Dead venku od grupy 2HD.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


468 MB | HDTVrip     -     2.54 GB | 720p     -     Titulky

5 komentářů

 1. moloch one napsal:

  nadupaneeeeeeee

 2. matys napsal:

  joohooooooooo
  a ten Eugene to co je zas za vola O.O jak jim zrušil track :D

 3. matys napsal:

  *truck

 4. Honza napsal:

  Nepusobi jako někdo kdo má spasit lidstvo. Spíš nákej gaučovej fantasta-onanista co má ve sklepě klingonskej batleh a bydlí u mámy. Buhví co jim nakecal a žene je na blind do D.C.
  Jinak se mi ale myšlenka že se to konečně začně věnovat tématu odkud a proč to přišlo zamlouva velice a volam po tom už od druhý série. Možná spackanej vojenskej experiment ala umbrela corp.

 5. matys napsal:

  dalsi dil
  https://thepiratebay.se/torrent/9688559/The_Walking_Dead_S04E12_HDTV_x264-EXCELLENCE%5Bettv%5D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.