The Walking Dead S04E12

Vlastní hodnocení: Další epizoda nové řady oblíbeného The Walking Dead venku od grupy 2HD.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


385 MB | HDTVrip     -     1.48 GB | 720p     -     Titulky

8 komentářů

 1. Anonym napsal:

  co se s tim serialem stalo :D

 2. matys napsal:

  uz zacal i Hannibal
  https://thepiratebay.se/torrent/9684173/Hannibal_S02E01_720p_HDTV_X264-DIMENSION_%5Beztv%5D

 3. Honza napsal:

  No do háje, má tam nalitou blond kočku a celej díl se dva lidi fnukaj – nebyla to terapie na HBO? :D Aspoň že to pak podpálili ale kdyby ji vohnul tak by to bylo aspoň zajímavý.

 4. TunaSr*ček napsal:

  Buzno aspoň tam napiš -SPOILER- pro ty co to neviděli

 5. Honza napsal:

  Tak se poser ty blbečku. Tak nečti komenty pod seriálem když ti vaděj spoilery. Nevim co tady jinýho čekáš pod timhle odkazem. Nepovažuju za nutný pro každýho imbecila s IQ rozbitý zaprášený skartovačky a emocema labilní pubertačky co má zrovna menzes se zapnutym CAPS LOCKEM ohraničovat očekáváný a naprosto neškodný diskuze o ději.
  A – Přelep si to černou páskou a nečti to
  B – Jenom to nečti
  C – Nelez sem a stahuj si to jinde.
  Tuno sraček.

 6. TunaSr*ček napsal:

  Ty si dobře vymletej co? Čtu komenty, protože mě zajímá jestli ten díl za to stojí, například jak napsal „anonym“, ale fakt to nečtu kuli tomu abych si přečet celej posranej děj z filmu/seriálu u nějakýho debila kterej ani nedokáže ke svýmu komentu napsat jedno posraný slovo…
  Ty máš asi hlavu v prdeli když mi píšeš abych nečet komenty, na co mám voči ty debílku, radši se zamysli než něco napíšeš ty malá děvko, a ty tvý ABC rady si strč doprdele k hlavě ty bezmozku tupá

  1. Honza napsal:

   Za takovej slovník by tě asi pani učitelka nepochválila ty čuráčku drzej. Tvý příspěvky jsou vskutku tuna sraček. 7 řádků popíše a hodnota nulová.
   Takže čteš komenty protože tě zajímá jestli díl stojí za to. takže koment: „co se s tim serialem stalo :D“ má v tomto pro tebe informační hodnotu zatimco : „má tam nalitou blond kočku a celej díl se dva lidi fnukaj“ ti vyzradilo do detailu celej děj a tim sem ti to zkazil natolik že ve svý pubertální debilitě jseš schopnej vyprodukovat takovej kanální a útočnej pamflet?
   Kdybych dostal jenom korunu za každýho idiota tvýho ražení kterýho jsem měl možnost potkat tak jsem rentiér s vilou u moře.

 7. JTC napsal:

  Bože vy ste ale debilové

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.