The Walking Dead S05E01

Vlastní hodnocení: První epizoda páté řady oblíbeného The Walking Dead venku od grupy KILLERS.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


515 MB | HDTVrip     -     2.1 GB | 720p     -     Titulky

7 komentářů

 1. bouda napsal:

  Po půl roce čekání mě to teda moc nepotěšilo. Docela bazar, předvídatelný scény, zombíci jsou jak z jednoho pytle a akce ztratila šťávu už od 3. řady. To raději každou středu mrkněte na nový silně konkurenční zombie seriál Z Nation je to o dost zajímavější

  1. Martin napsal:

   Souhlasím…

  2. Honza napsal:

   nesouhlasim

 2. tuba napsal:

  NÁDHERA, zřejmě nejlepší díl dosud, jediné co mě nejdřív trochu zklamalo že neměl slibovaných 90 minut ale jen normální délku, ale nakonec jen dobře, nebyla tam jediná špatná minuta! A bude to ještě hodně zajímavé řekl bych, pátá série má našlápnuto na nejlepší sérii seriálu (zatím). Jediné mínus vidím v tom, že tenhle díl už se snad nedá ani překonat, je to nejlepší seriál všech dob.

  boudo nalákal si mě na ten Z Nation, ale na IMDb má hodnocení 5.1, což není ani béčkový, ale céčkový seriál, naprostý odpad. Viděl jsem už spoustu seriálů, ale nepamatuji si jediný který by měl tak špatné hodnocení, ani z těch co mě nebavily a nekoukal jsem žádný neměl tak málo. Ale jen protože miluju WALKING DEAD tak tomu dám šanci, ale jestli si děláš prču tak tě zabiju :P

 3. tuba napsal:

  csfd.cz: Z Nation 36% :D
  tak to bude asi fakt odpad :(

 4. Rabbit napsal:

  Souhlas sice sem ten serial ještě neviděl ale trochu odvážné tvrzení že serial co ma 36% a mnoho hodnocení jako odpad je lepší jak TWD :) ale jak bude dlouha chvíle mrknu na to a uvidíme ale nevěřím tomu :)

 5. TunaSr*ček napsal:

  Tak tohle byl hodně pecka díl :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.