The Walking Dead S05E12

Vlastní hodnocení: Další epizoda páté řady oblíbeného The Walking Dead venku od grupy KILLERS.

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

zdroj: CSFD.cz


455 MB | HDTVrip     -     2.03 GB | 720p     -     Titulky

4 komentáře

 1. colek napsal:

  jak se stahujou tady ty torrenty sakra

  1. jesuischarlie napsal:

   Ale copak colku mezi vyvolenými na CZtorrent to nemáte? :D

 2. colek napsal:

  :D kurva ze mame ale chci si zachovat pokud mozno ratio nad 0,5 tak nestahuju neco co hned smazu :) … jako treba serialy

 3. colek napsal:

  nakonec jsem to stejne stahl tam bo tady s tim jsem se nejak nedomluvil :) jinak typuju ze ve walking dead ta holka co utikala prez ten plot.. chodi donaset nejake jine skupine kera to tam chce zabrat.. tak uvidime :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.